Zmieniamy dla Was nazwę serwisu na „Zamieszkaj na Swoim”

Nowy program mieszkanie dla młodych

Szanowni Państwo – kiedy powstawał nasz serwis, naszym głównym założeniem była promocja programu Mieszkanie dla Młodych. Przez kilka lat działalności pomogliśmy tysiącom rodzin w uzyskaniu dofinansowania.

Odpowiedzieliśmy na dziesiątki tysięcy Państwa pytań. Rozwijaliśmy naszą wiedzę i doświadczenia, aby kompleksowo i rzetelnie realizować Państwa marzenia o własnych mieszkaniach. Pomoc Klientom stała się pasją, którą nadal pragniemy realizować. Obecna nazwa nie oddaje całego potencjału naszej działalności.

Już dzisiaj realizujemy kompleksowe usługi doradcze, sprawdzamy najlepsze kredyty na rynku i porównujemy oferty wszystkich banków na polskim rynku. Znacznie wykroczyliśmy poza początkowe ramy naszej działalności i w dalszym ciągu intensywnie się rozwijamy. Program Mieszkanie dla Młodych został zakończony. Propozycje, aby go przedłużyć nie spotkały się z rządową akceptacją.

Jednak w dalszym ciągu można kupić mieszkanie lub wybudować dom, posiłkując się kredytem hipotecznym dostosowanym do indywidualnych potrzeb klient. Nadal chcemy Państwu doradzać i pomagać.

Dlatego już dzisiaj serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym nowym portalem „Zamieszkaj na Swoim”. Oferujemy kompleksowe usługi doradcze, wsparcie w pozyskaniu produktów finansowych dostosowanych do Państwa potrzeb oraz pomoc najlepszych ekspertów na rynku.